PEKLO S PRINCEZNOU

Výstava originálních kostýmů z filmové pohádky, která se natáčela i na kroměřížském zámku a v zámeckých zahradách. Společný počin Muzea Kroměřížska a Města Kroměříž v rámci projektu Kroměříž filmová aneb po stopách filmových záběrů.

 

 

Kostýmy zapůjčeny z Barrandov Studio a.s. a doplněny dokumentací o natáčení a hercích. Na výstavě si můžete vyzkoušet repliky pohádkových kostýmů, vyfotografovat se na památku a pohrát si v dílničce. Na výstavě bude také pohádka promítána, takže pokud jste ji neviděli, máte příležitost!

 

Za spolupráci děkujeme i Bio Illusion s.r.o.

 

Peklo s princeznou je česká filmová pohádka s komediálními prvky režiséra Miloslava Šmídmajera. Hlavní roli princezny Agáty hraje Tereza Voříšková a prince Jeronýma Jiří Mádl. V dalších rolích se v pohádce potkáme s Petrem Nárožným, Václavem Postráneckým, Zlatou Adamovskou, Martinem Stránským či s Jiřím Pechou, Václavem Vydrou, Janem Skopečkem, Miroslavem Táborským a mnoha dalšími.

 

Více informací o pohádce naleznete zde

 

V obrazové příloze fotografie Jiřího Holana z natáčení na kroměřížském zámku a v Podzámecké zahradě. 

Jiří Holan,© Bio Illusion s.r.o.

 

Vstupné:

Výstava samostatně:

Plné: 40,-

Snížené: 30,-

Školní třídy 20,-

 

Vstupné do celého muzea (všechny expozice a výstavy):

Plné: 90,-

Snížené: 60,-

Rodinné: 180,-Obrázek k článku PEKLO S PRINCEZNOUObrázek k článku PEKLO S PRINCEZNOUObrázek k článku PEKLO S PRINCEZNOUObrázek k článku PEKLO S PRINCEZNOUObrázek k článku PEKLO S PRINCEZNOUObrázek k článku PEKLO S PRINCEZNOUObrázek k článku PEKLO S PRINCEZNOUObrázek k článku PEKLO S PRINCEZNOU