NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATY

Velká kolekce 60 šatů a doplňků ze soukromé sbírky Zdeňky Mudrákové. Návštěvníci budou moci obdivovat šaty od konce 19. století do poloviny 20. století. Součástí instalace bude i budoár s dobovým nábytkem a doplňky. Ke zhlédnutí bude i spodní prádlo, obuv a krášlicí prostředky.

Návštěvníci, hlavně děti, si mohou vyzkoušet repliky dobových společenských oděvů a v kvízu si ověřit, jak jsou na tom se společenskou etiketou.

Pro školy a školky je připraven speciální program s malou lekcí etikety. Děti si zábavnou formou zopakují základní pravidla slušného chování a stolování.

 

Více o Zdeňce Mudrákové naleznete zde

 

Kontaktní osoba Mgr. Silvie Pitruzzello:

pitruzzello@muzeum-km.cz, 573 338 388.

 

Samostatné vstupné na výstavu:

Plné: 40,- Kč

Snížené: 30,- Kč

Nebo využijte zvýhodněné vstupné do celého muzea.Obrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATYObrázek k článku NEJEN HISTORICKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATY